Usta Analist: Bu 3 Kripto Para Çok Daha Yükseklere Ralli Yapacak!

Kripto para piyasası spot Bitcoin ETF’lere girişlerin artmasıyla güç kazanmaya devam ediyor. Lider kripto Bitcoin hafta sonu işlemlerinde 52 bin doların etrafında dolaşıyor. Altcoin piyasası ise bir konsolidasyon sürecinden geçiyor. Popüler bir kripto analisti, yapay zekâ (AI) odaklı bir projenin aylarca yükseliş trendinde kalacağını söylüyor. Analist ayrıca, Bitcoin ve LINK için daha fazla yükseliş öngörüyor.

Analist, FET’in çok daha yükseklere ralli yapacağını öngörüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasında moraller yerinde. Bir çok analist ve uzman kış piyasasının artık geride kaldığını ileri sürüyor. Traderlar ise yeni bir boğa koşusu için hazırlık yapıyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, sosyal medya platformu X’teki takipçilerine son tahminlerini paylaştı. Analist, uygulamalar için merkezi olmayan yapay zeka platformu Fetch.ai’nin (FET) mevcut değerinden “çok daha yüksek” bir ralli yapabileceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

FET: hala iyi görünüyor ve bir direnç alanına giriyor. Bence önümüzdeki aylarda çok daha yükseğe çıkacak. Ancak, burada – 1 dolar giriş açısından şüpheli görünüyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, FET’in bir sonraki kilit direnç seviyesinin, önceki işlem aralığının üst sınırı olan 0,55 dolardan sıçradıktan sonra 0,76 dolarda olduğunu öne sürüyor. Bu arada FET, son 24 saatte %0,2 artışla yazı sırasında 0,705 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında kripto para haftalık grafiğinde %14,5 yükseliş kaydetti.

Altcoin Sherpa: Şimdi lider kripto para için hedefte 58 bin dolar var!

Analist daha sonra lider kripto para Bitcoin’e (BTC) bakıyor. Altcoin Sherpa, BTC’nin yakında 58.000 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

BTC: bir sonraki ilgi alanı muhtemelen 58.000 dolar bölgesi; fiyat 2021’de haftalarca bunun üzerinde kalmakta zorlandı (zaman nasıl geçiyor). Bu civarda bir tür geri çekilme bekliyorum. Ancak, ATH’nin (tüm zamanların en yüksek seviyesi) (eninde sonunda) ezileceğine inancım tam.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bitcoin bu yazın sırasında 51.569 dolardan işlem görüyordu. Lider kripto para son 24 saatte %1,5’lik bir düşüş gördü. Bununla birlikte ldier kripto para haftalık grafiğinde %9’un üzerinde yükseliş kaydetti.

LINK eninde sonunda yükselecek, ancak…”

Son olarak analist, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) eninde sonunda daha da yükseleceğini söylüyor. Bu bağlamda Altcoin Sherpa, şu açıklamayı yapıyor.

LINK: LINK için HTF’de (yüksek zaman dilimi) işler hala yolunda görünüyor. Bence bu uzun vadede yükselmeye devam edecek. Ancak kısa vadeli işlemler için bunu pek sevmiyorum. Volatilite biraz düşük (ancak likidite iyi).

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada LINK, son 24 saatte yaklaşık %3 düşüşle, yazı sırasında 19,58 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte kripto para, haftalık grafiğinde %7’nin üzerinde artış kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir