Masterchef All Star’a şampiyonlar geldi! ‘Düşman kardeşler’ aynı takımda

Masterchef’te geçtiğimiz hafta yarışmaya Sefa veda etmişti. Sefa’nın elenmesi üzüntü yaşatırken Masterchef yeni haftaya hızlı başladı. Şampiyonların gelmesiyle iyice kızışan yarışmada takımlar da belli oldu.

Şampiyonlar; Uğur, Cemre, Eren ve Metin yarışmaya geldi ve önlüklerini teslim ettiler. Şampiyonlara söz verilirken Cemre ve Barış arasında göndermeli atışma yaşandı. Cemre ve Barış arasında yaşanan istatistik tartışması sonrası yarışmaya geçildi.

ALİCAN 5 LAHMACUN YAPTI

Yarışmacılar mavi takımın kaptanı olmak için en iyi lahmacunu yapmaya çalıştı. Şeflerin tadım ve değerlendirmesi sonucunda Azize, Eda, Tahsin, Barış, Ayaz, Sergen, Eren’in tabakları beğenildi. Öte yandan Alican da başarılı olan isimler arasındaydı ancak Mehmet Şef, tadım esnasında 6 tane istenen lahmacunu 5 tane yaptığını fark etmediği için Alican’ın tabağının değerlendirilmemesini rica etti.

KAPTANLAR BELLİ OLDU

Şefler daha sonra tadıma geçti. Azize, Eda, Tahsin, Barış, Ayaz, Sergen, Eren arasından mavi takım kaptanı seçilen Tahsin oldu. Tahsin ise karşısına kırmızı takım kaptanı olarak şampiyon Eren’i tercih etti.

Mavi takımda; Sergen, Metin, Barbaros, Ayaz, Azize, Tanya, Barış, Alican ve Eda yer aldı. Kırmızı takım ise bu hafta Hasan, Kıvanç, Dilara, Tolga, Esra, Cemre, Batuhan, Uğur ve Kerem ile birlikte mücadele edecek.

2018’de ‘Düşman Kardeşler’ ifadesi Somer Şeften çıkmıştı. Yarışma ilerledikçe birbirlerini ciddi rakip olarak gören ikili birbirlerinin üzerine oynamıştı.

‘DÜŞMAN KARDEŞLER’ AYNI TAKIMDA

2018’de ilk sezonda finale kalan Uğur ve Kerem kırmızı takımda yer aldı. Kendilerine ‘düşman kardeşler’ lakabı takılan ikilinin bu hafta nasıl mücadele edeceği merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir