Konserde Kendisine Fırlatılan Sütyenleri Biriktiren Drake Paylaştığı Fotoğrafla Şaşkınlık Kotamızı Doldurdu

Ünlü şarkıcı Drake, dünya çapındaki konserlerine ara vermeden devam ediyor. Bugüne kadar konserlerinde birbirinden acayip olayların yaşandığı Drake’e birçok tuhaf cisim fırlatılmıştı. En çok da sütyen!

Drake’e yüzlerce sütyen fırlatıldığı ve ünlü ismin bu sütyenleri topladığı ise paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı…

Ünlü şarkıcı Drake konserinde yaşanan olaylarla sık sık gündemimize geliyor.

Bu sene birçok ünlü isim dünya turnesine çıkınca, yaşanan olayların gariplikleri de birbiriyle yarışmaya başladı. Öyle ki sahneye tuhaf ürünler fırlatma trendi özellikle Drake’in konserleriyle başladı.

Drake’e ilk başlarda sütyen ve iç çamaşırı fırlatılmaya başlanmış, ardından ayakkabı gibi sert cisimler de konuya dahil olmuştu.

Hayranların başlattığı bu tuhaf akım zamanla her konsere yayılmış ve bütün şarkıcıları etkilemeye başlamıştı. Öyle ki bir hayranın fırlattığı telefon Bebe Rexha’nın kaşına isabet etmiş ve sanatçıya dikiş atılmak zorunda kalmıştı.

Drake’e fırlatılan sütyenler her ne kadar uzun bir süredir gündemde olsa da, geçtiğimiz günlerde sahneye fırlatılan bir sütyene verdiği tepki görenleri şaşırtmıştı.

Sahneye fırlatılan 80L beden sütyeni eline alan Drake ‘bu kadının yerini hemen bulun’ diyerek izleyenleri şaşkına çevirmişti.

Yıllardır süregelen bu sütyen fırlatma trendi geçtiğimiz konserlerde ise son noktaya ulaşmıştı!

Drake’in bir konserinde bu sefer gerçekten ‘devasa’ bir sütyen fırlatılmıştı. Sahneye fırlatılan sütyenleri topladığını belirten Drake, muhtemelen koleksiyonunun en nadide parçasına da bu sütyenle ulaşmıştı!

Sütyen çılgınlığı devam ederken Drake konserinde kendisine fırlatılan bütün sütyenlerle bir fotoğrafını paylaştı;

Sosyal medya hesabından kendisine fırlatılan onlarca sütyenle pozunu paylaşan Drake, birçok olumsuz yoruma tutuldu.

Öte yandan Drake’in ne kadar büyük bir çılgınlığa sebep olduğunu merak ediyorsanız, terini sildiği bir havlunun hayranları tarafından paylaşılamadığını hatırlatmak isteriz.

Drake, Los Angeles’da verdiği konser sonrasında terini silip havlusunu da tribüne doğru fırlatmıştı. Havluyu yakalayan bir hayranı, diğer hayranın elinden çekmiş ve aralarında kavgaya sebep olmuştu.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde hayranlarından bir tanesine de Hermés Birkin çanta hediye etmişti ünlü isim…

Tabii piyasadaki en pahalı çantalardan bir tanesi olduğunu ve bazı modellerin yaklaşık 10 bin ila 30 bin dolar (yani yaklaşık olarak 300 ila 800 bin Türk Lirası) arasında olduğunu söylemeden geçmeyelim!

Bakalım Drake’in konser ve sütyen çılgınlığının devamı gelecek mi?

Bu gözler daha neler görecek yahu!

Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir