Beyin tümörü ile mücadele eden Şimal: Sizi üzmek istemem ama gözyaşlarımı tutamıyorum

Ünlü şarkıcı Şimal, 3 yıl önce meme kanserine yakalanmış, uzun bir süre kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gördükten sonra sağlığına kavuştuğunu duyurmuştu.

Tedavi sürecindeyken sevgilisi Necati Arıcı ile nişanlanan 37 yaşındaki Şimal, geçtiğimiz hafta aldığı kötü haberle bir kez daha sarsılmıştı.

“ACİL AMELİYAT DEDİLER”

Beyninde tümör tespit edildiğini söyleyen ünlü isim, “Maalesef bu sefer beyinde tümör gördüler. Diyecek hiçbir şeyim yok, dualarınızı beklemekten başka. Acil ameliyat dediler, çok üzgünüm” sözleriyle sağlık durumunu açıklamıştı.

IŞIN TEDAVİSİNE BAŞLADI

17 Ocak sabahı 8 saat süren bir operasyon geçiren Şimal, beynindeki diğer üç tümör için ışın tedavisine başlayarak taburcu olduğu hastaneye geri dönmüştü. Tedavisinde iki haftayı geride bırakan şarkıcı, son olarak 1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile gündeme geldi.

“EN KÖTÜ SÜREÇTEN GEÇİYORUM”

Ayna karşısında çektiği videoda gözyaşlarını tutamayan ünlü isim, şöyle yazdı:

Günaydın. Sizi üzmek istemem ama gözyaşlarımı tutamıyorum. En kötü süreçten geçiyorum. Bir kere daha hem de… Işın tedavisinden sonra elimi her attığımda bu kadar saç geliyor. Allah’ım sabır ver. Ya Şafi…

Ardından nişanlısına sarıldığı bir kareyi de paylaşan Şimal, “İyi ki varsın” notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir