AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, Eyüpsultan Camii’nde sabah namazının ardından Eyüpsultan’ın türbesini ziyaret etti ve vatandaşlara çorba dağıttı. Kurum, yaptığı açıklamada milletin yanında olacaklarını ve İstanbulluların ihtiyaç duyduğu her anda yanlarında olacaklarını belirtti. Ayrıca, çalışmalarını ve projelerini önümüzdeki süreçte detaylı şekilde paylaşacaklarını ifade etti.